خدمات طراحی سایت

برای شرکت شما

کیفیت

زیبایی

کارایی

طراحی متنوع

قالب هایی با تنوع بی نهایت و بدون محدودیت

به صرفه ترین قیمت

مناسب ترین و کمترین قیمت ها

ترکیب تجربه و خلاقیت

ترکیبی از هنر زیبایی و تجربه ی طراحی

کوتاه ترین زمان

کوتاه ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت

انتخاب طرح

انتخاب پنل های طراحی سایت معین ثبت

(میانگین هزینه)

۵۰۰.۰۰۰

تومان

(میانگین هزینه)

۱.۰۰۰.۰۰۰

تومان

(میانگین هزینه)

۲.۰۰۰.۰۰۰

تومان

توجه؛

هزینه ی طراحی سایت می تواند با توجه به امکانات درخواستی و همچنین درخواست پشتیبانی متغیر باشد.

هزینه ی هاست با توجه به فضای مورد نظر سفارش دهنده ی سایت با مشتری است

سوالات پر تکرار

امروزه با توجه به پیشرفت چشمگیر تکنولوژی،گستردگی، سبک زندگی و عمق فعالیت ها، افراد و شرکت ها تمامی خدمات و محصولات مورد نظر خود را در هر زمینه ای که باشد با جستجو در اینترنت از طریق تلفن های همراه خود و یا مرورپرهای سیستم های شخصی شان پیدا می کنند، کسی که بدنبال توانایی های شماست می تواند از همین طریق با فعالیت شما آشنا شود. بنابراین چه افرادی که دارای کسب و کار خرد و چه کلان می باشند به سهولت می توانند با داشتن یک سایت به بهترین نحو به معرفی خدمات و محصولات خود بپردازند.

با توجه به اینکه هیچ کسی، هیچ شرکت و یا سازمانی بدون اهداف انتفاعی و یا غیر انتفاعی خلق نمی شود، پس می توان گفت همگی آنها نیازمند داشتن یک وب سایت مرتبط با نوع فعالیت و کسب و کار خود می باشند. هر فردی و یا شرکتی که تصمیم داشته باشد کالا، خدمات و یا اطلاعات مورد نظر خود را به مخاطبان عرضه کند نیاز دارد که یک وب سایت داشته باشد.

هاست در واقع یک کامپیوتر همواره روشن است که اطلاعات سایت شما به صورت شبانه روزی بر روی آن قابل دسترس کاربران شما می باشد. میزان فضای هاست ارتباط مستقیم با میزان اطلاعاتی دارد که می خواهید بر روی سایت خود قرار دهید. خرید دامنه همان آدرس سایت می باشد.  برای مثال دامنه سایت ما معین ثبت  moeinsabt.ir است.

۱. اولین مرحله برای راه اندازی وب سایت انتخاب نام دامنه یا به اصطلاح نام وب سایت است؛ که معمولاً نام وب سایت با توجه به زمینه کاری شما و همچنین سلیقه شخصی تان انتخاب می شود. سعی کنید کلمات کلیدی مرتبط با کارتان را در نام دامنه بگنجانید و نام دامنه حداکثر ۱۲ کاراکتر باشد.

۲. پس از انتخاب نام دامنه، باید یک هاست خوب انتخاب کنید. شرکت های هاستینگ به شما در مورد تعداد بازدیدهای احتمالی وب سایت و حجم ترافیک مورد نیاز مشاوره می‌دهند. پیشنهاد ما این است که از ابتدا سرور اختصاصی یا مجازی تهیه نکنید و با یک هاست اشتراکی مناسب کسب و کار اینترنتی خود را، راه اندازی کنید و پس از گذشت مدت زمانی و رونق کسب و کارتان، میزان فضای لازم و پهنای باند ماهانه سایتتان را افزایش دهید.

۳. مرحله بعد انتخاب پکیج طراحی وب سایت است و باید مشخص کنید به دنبال طراحی چه نوع سایتی هستید. شما می توانید انواع سایت را با استفاده از قالب های طراحی سایت آماده یا از طریق cms و طراحی سایت اختصاصی طراحی و راه اندازی نمایید. مراحلی که به شما گفتیم در واقع مراحل ابتدایی طراحی سایت هستند که هر کدام جزئیات زیادی دارند.

هزینه طراحی سایت بستگی به امکانات و هدف شما از طراحی سایت دارد ، طراحی سایت یک مجهول هست که شما باید به ما توضیح دهید که چه می خواهید و امکانات مورد نیاز شما چه می باشد

مانند این می ماند که شما به نمایشگاه ماشین می روید و می گویید من یک ماشین می خواهم آیا فروشنده می تواند به شما قیمت بگوید ؟

طراحی سایت هست به همین شکل هست بستگی به نوع امکانات سایت شما طراحی گرافیک سایت کد نویسی سایت نوع فضای میزبانی و دامنه سایت قیمت ها فرق دارد ولی الان طراحی سایت از ۵۰۰ هزار تومان هست تا ۱۰ میلیون این بستگی به انتخاب شما دارد

 

ابتدا می بایست درک درستی از اهداف و چشم اندازهای خود جهت طراحی سایت داشته باشید. با توجه به اینکه طراحی سایت مناسب می تواند تجارتی کوچک را بزرگ جلوه داده و نظر مشتری را بیشتر به خود جلب نماید و در نهایت آنها را به سمت خرید کالا و یا خدمات از شما سوق دهد. باید با استفاده از تجزیه تحلیل و آنالیز وب سایتهای فعال در فضای کاری شما، تمامی آنچه را که قرار است در وب سایت شما ارائه شود را تهیه کرده و سپس از طریق شرکتی معتبر طراحی سایت شرکت یا سازمان خود را به آنها بسپارید. در صورتیکه شرکت مورد انتخاب شما یک شرکت یا تیم معتبر برنامه نویسی و مجرب در زمینه طراحی صفحات وب و پورتال هی سازمانی باشد، خود بقیه مراحل طراحی سایت را با شما به پیش خواهد برد.

اول یک ارتباط ساده هست که شما مثل تمامی مشتریان با ما تماس می گیرید و نیازهای خود را از سایت بیان می کنید و ما به شما یک پیش فاکتور می دهیم شما قیمت ها و شرکت های همکار را بررسی می کنید و تصمیم می گیرد که با طراحی سایت مهندسین معین ثبت همکاری کنید و بعد از صحبت و توافق درمورد کار طراحی سایت قرار داد را امضا می کنیم و بعد از پرداخت پیش پرداخت کار طراحی سایت شما را شروع می کنیم و بعد از اتمام طراحی سایت اولیه شما نظر خود را خواهید گفت و با نظرات شما سایت شما طراحی می شود و بعد از طراحی سایت و رضایت شما از سایت طراحی شده مبلغ باقی مانده را پرداخت می کنید و بعد از یک جلسه آموزش سایت تحویل شما می شود

بعد از کار طراحی سایت مهمترین اصل یک سایت پشتیبانی سایت و جواب گو بودن به سوالات مشتری هست چون مشتری تازه می خواهد با سایت کار کند و مطالب و محصولات خود را در سایت درج کند شما می توانید نحوه پشتیبانی سایت را از مشتریان ما سوال کنید شما می توانید در ساعات اداری با دفتر ما تماس بگیرید یا در ساعات غیر اداری با ایمیل کردن مشکلات خود با آنها را برای شما رفع کنیم.

اگر همچنان سوالی در خصوص طراحی سایت دارید می توانید از طریق دکمه تماس با ما در پایین و سمت چپ صفحه ی سایت با ما تماس بگیرید.